Realitní a konzultační činnost
v oblasti nemovitostí

Potřebujete prodat svoji nemovitost nebo naopak hledáte konkrétní nemovitost k nákupu? Nemáte dobré zkušenosti s úrovní realitních makléřů a hledáte odlišný přístup při řešení Vašich potřeb? Sjednejte si semnou schůzku a přesvědčte se, že jsem víc než realitní specialista. Jsem spolehlivý partner k Vašim službám.

Co vše pro vás zajistím

Provedu Vás od návrhu optimální (realizovatelné) nabídkové respektive prodejní ceny, pomohu s přípravou veškerých nezbytných podkladů pro nabídku, vhodným způsobem umístím nabídku nemovitosti na realitním trhu a zajistím prodej. Jednám osobně a s maximální mírou profesionality. Rád s Vámi proberu vaši konkrétní situaci.
Nabízím vyšší úroveň a komplexnost servisu než běžný realitní agent.

Prodej nemovitosti provedu profesionálně, jsem za tím účelem vzdělaný a proces znám z pohledu prodávajícího, kupujícího i nezaujaté třetí strany. Zajistím všechny potřebné podklady a záležitost vyřeším komplexně po stránce faktické, časové i právní. Nejsem pouhým nosičem klíčů. Ozvěte se mi a dejte mi příležitost ukázat, že to nejsou prázdná slova.

Odměnu za služby stanovuji vždy individuálně podle typu a velikosti nemovitosti a po vzájemné dohodě s klientem.

Aktuálně realizované prodeje

Prodej bytu 2+kk 75 m2, terasa 40 m2, ulice Preslova, Brno
Vysoce nadstandardní bytová jednotka dispozice 2+kk s luxusním vnitřním vybavením a s prostornou terasou situovaná v srdci Masarykovy čtvrti.
 
Prodej bytu 2+kk 50 m2, balkon, garážové stání, ulice Údolní, Brno
Moderně řešená bytová jednotka dispozice 2+kk s balkonem a vlastním parkovacím stáním situovaná v v centru města Brna poblíž hradu Špilberk.